![](https://fonirodopis.gr/press/wp-content/uploads/2019/06/62082128_687928674971728_7573378719947948032_n.jpg)
Το φιλανθρωπικό τους έργο και το κοινωνικό τους πρόσωπο έδειξαν για ακόμη μια φορά ο πρόεδρος Σελήμ Ισά και τα μέλη του Δ.Σ. της Διαχειριστικής Επιτροπής Μουσουλμανικής Περιουσίας Κομοτηνής.
Όπως ενημέρωσε η διοίκηση της ΔΕΜΠ Κομοτηνής, κατά την περίοδο του Ραμαζανιού, προσφέρθηκε επισιτιστική βοήθεια σε 7.200 άτομα της περιοχής. Μια αξιέπαινη αν μη τι άλλο πρωτοβουλία που χρήζει και προβολής και συγχαρητηρίων.