![](https://fonirodopis.gr/press/wp-content/uploads/2019/05/ΕΚΛΟΓΕΣ-3.jpg)
Τα πρώτα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων στον Δήμο Μαρώνειας – Σαπών έγιναν γνωστά από το Πρωτοδικείο Ροδόπης το μεσημέρι της Πέμπτης 30 Μαΐου.
Σύμφωνα με υπαλλήλους του Πρωτοδικείου Ροδόπης, η καταμέτρηση ακόμα δεν έχει ολοκληρωθεί κάτι το οποίο αναμένεται να γίνει εντός της επόμενης εβδομάδας όποτε και θα ανακοινωθούν επίσημα.
Παρακάτω, οι σταυροί των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων στον Δήμο Μαρώνειας – Σαπών μέχρι αυτή την ώρα:
ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ – ΣΑΠΩΝ:
![](https://fonirodopis.gr/press/wp-content/uploads/2019/05/ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ-768x1024.jpg)
ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ:
![](https://fonirodopis.gr/press/wp-content/uploads/2019/05/ΜΑΖΙ-ΓΙΑ-ΤΟΝ-ΤΟΠΟ-ΜΑΣ-768x1024.jpg)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ:
![](https://fonirodopis.gr/press/wp-content/uploads/2019/05/ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΚΟΙΝΩΝΙΑ-ΠΟΛΙΤΩΝ-768x1024.jpg)
ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΛΛΑΓΗ:
![](https://fonirodopis.gr/press/wp-content/uploads/2019/05/ΕΝΟΤΗΤΑ-ΕΛΠΙΔΑ-ΑΛΛΑΓΗ-768x1024.jpg)