Το Σάββατο 6 Μαΐου στις 19:00, στο Εργατικό Κέντρο Κομοτηνής, θα πραγματοποιήσει η ΑΝΤΑΡΣΥΑ την κεντρική πολιτική της εκδήλωση.
Ομιλητές θα είναι ο Στέφανος Μακρυγιάννης (εκπαιδευτικός, πρόεδρος ΣΕΠΕ Ροδόπης), ο Νομίδης Χρήστος (πολιτικός μηχανικός, μέλος του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών, υποψήφιος βουλευτής Β’ Πειραιά),ο Θρασύβουλος Τζιάρας (εργαζόμενος στην φαρμακοβιομηχανία, υποψήφιος βουλευτής Ροδόπης).
Ακόμα σύντομο χαιρετισμό θα απευθύνει ο Μουσταφά Τσολάκ Αλή (δημοσιογράφος, υποψήφιος βουλευτής επικρατείας).
![](https://fonirodopis.gr/press/wp-content/uploads/2023/05/ΕΚΔΗΛΩΣΗ-ΑΝΤΑΡΣΥΑ-724x1024.webp)